KONST / Litografier / Färglitografi 11806488
nr 1180 6488
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1965, numrerad 253/280, motivet: 27x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 april 2018
kl 20:56:46
24/4 11:32:18
400 kr
30/4 20:29:39
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe